Wokanda


Warunki wyboru:   
Wydział:
Data rozprawy:
Sygnatura akt:
Aktualizacja wokandy 18 czerwca 2019 16:00 Liczba znalezionych pozycji: 317

Sygnatura: VII Ko 508/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-18
Godzina: 08:00
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: VII Ko 507/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-18
Godzina: 08:10
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: VII Ko 506/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-18
Godzina: 08:20
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: VII Ko 503/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-18
Godzina: 08:30
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: VII Ko 504/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-18
Godzina: 08:35
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III RC 53/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 08:40
Sala: V
Uwagi: Wyrok zaoczny
Sygnatura: VII Ko 510/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-18
Godzina: 08:40
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: VII Ko 511/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-18
Godzina: 08:50
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: VII Ko 520/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-18
Godzina: 08:55
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: I Ns 312/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:00
Sala: IV
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: II K 149/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:00
Sala: I
Uwagi: wyrok
Sygnatura: III Nsm 23/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:00
Sala: V
Uwagi: Odroczono z terminem
Sygnatura: III Nsm 55/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:00
Sala: VII
Sygnatura: VII Ko 513/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:00
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: VIII W 44/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:00
Sala: II
Uwagi: wyrok zaoczny
Sygnatura: VII Ko 512/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:10
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: II Kop 5/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:20
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: VII K 364/18
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:20
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: I Ns 66/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:30
Sala: IV
Uwagi: odroczono na publikację
Sygnatura: II W 58/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:30
Sala: I
Uwagi: odr. wydanie wyroku
Sygnatura: VII Kp 100/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:30
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: VII Kp 39/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:30
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III RC 107/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:40
Sala: VII
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: I Ns 256/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-18
Godzina: 09:50
Sala: IV
Uwagi: odroczono z terminem
Sygnatura: II K 148/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-06-18
Godzina: 10:00
Sala: I
Uwagi: wyrok
Sygnatura: VII K 59/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-18
Godzina: 10:00
Sala: I
Uwagi: odroczono
Sygnatura: VIII K 92/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2019-06-18
Godzina: 10:00
Sala: II
Uwagi: odroczono z terminem
Sygnatura: I Cps 9/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-18
Godzina: 10:10
Sala: IV
Uwagi: zwrócono po wykonaniu
Sygnatura: III Nsm 419/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-18
Godzina: 10:20
Sala: VII
Sygnatura: I Ns 291/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-18
Godzina: 10:30
Sala: IV
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III RC 132/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 10:30
Sala: V
Uwagi: Wyrok
Sygnatura: I C 724/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-18
Godzina: 10:50
Sala: IV
Uwagi: wyrok zaoczny
Sygnatura: I C 723/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-18
Godzina: 11:00
Sala: IV
Uwagi: wyrok zaoczny
Sygnatura: III RCps 25/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 11:00
Sala: V
Uwagi: odebrano przyrzeczenie
Sygnatura: III RNs 115/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-18
Godzina: 11:00
Sala: VII
Sygnatura: VII W 233/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 11:00
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: I C 714/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-18
Godzina: 11:20
Sala: IV
Uwagi: wyrok zaoczny
Sygnatura: III RNs 165/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 11:20
Sala: V
Uwagi: Postanowienie kończące
Sygnatura: I C 713/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-18
Godzina: 11:30
Sala: IV
Uwagi: wyrok zaoczny
Sygnatura: VII W 232/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 11:30
Sala: III
Uwagi: wyrok nakazowy
Sygnatura: I C 711/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-18
Godzina: 11:40
Sala: IV
Uwagi: wyrok zaoczny
Sygnatura: III Nsm 100/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-18
Godzina: 11:40
Sala: VII
Sygnatura: III Nsm 156/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 11:40
Sala: V
Uwagi: Postanowienie kończące
Sygnatura: VII Ko 521/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-18
Godzina: 12:00
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: VIII K 59/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2019-06-18
Godzina: 12:00
Sala: II
Uwagi: wyrok łączny
Sygnatura: III RNs 160/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 12:10
Sala: V
Uwagi: Postanowienie kończące
Sygnatura: VII K 97/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-18
Godzina: 12:10
Sala: III
Uwagi: wyrok nakazowy
Sygnatura: III RNs 152/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-18
Godzina: 12:20
Sala: VII
Sygnatura: III Opm 47/16
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 12:30
Sala: V
Uwagi: Wyk. Przeprowadzono rozmowę (inne)
Sygnatura: III Opm 47/09
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 12:40
Sala: V
Uwagi: Wyk. Przeprowadzono rozmowę (inne)
Sygnatura: III Nw 33/17
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 12:45
Sala: V
Uwagi: Wyk. Przeprowadzono rozmowę (inne)
Sygnatura: II K 323/18
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-06-18
Godzina: 12:50
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III Nw 9/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 12:50
Sala: V
Uwagi: Wyk. Przeprowadzono rozmowę (inne)
Sygnatura: II Ko 373/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:00
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III Alk 23/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:00
Sala: V
Uwagi: Wyk. Inne (inne)
Sygnatura: III Nw 13/16
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:00
Sala: V
Uwagi: Wyk. Przeprowadzono rozmowę (inne)
Sygnatura: III RC 31/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:00
Sala: VII
Sygnatura: III Alk 65/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:05
Sala: V
Uwagi: Wyk. Odroczone (inne)
Sygnatura: II Ko 357/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:10
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III Alk 32/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:10
Sala: V
Uwagi: Wyk. Przeprowadzono rozmowę (inne)
Sygnatura: III Alk 93/17
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:15
Sala: V
Uwagi: Wyk. Przeprowadzono rozmowę (inne)
Sygnatura: III Alk 97/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:15
Sala: V
Uwagi: Wyk. Przeprowadzono rozmowę (inne)
Sygnatura: II Ko 355/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:20
Sala: I
Uwagi: odroczono
Sygnatura: III Alk 95/17
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:20
Sala: V
Uwagi: Wyk. Przeprowadzono rozmowę (inne)
Sygnatura: II Ko 388/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:30
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III Alk 75/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:30
Sala: V
Uwagi: Wyk. Przeprowadzono rozmowę (inne)
Sygnatura: VII Ko 197/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:30
Sala: I
Uwagi: odroczono
Sygnatura: VII Ko 527/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:30
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: II Ko 414/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:40
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III Alk 21/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:40
Sala: V
Uwagi: Wyk. Inne (inne)
Sygnatura: III RNs 139/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:40
Sala: VII
Sygnatura: III Alk 42/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-18
Godzina: 13:50
Sala: V
Uwagi: Wyk. Przeprowadzono rozmowę (inne)
Sygnatura: III RNs 171/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-18
Godzina: 14:00
Sala: VII
Sygnatura: VII Ko 362/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-18
Godzina: 14:00
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: VIII W 238/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2019-06-18
Godzina: 14:00
Sala: I
Uwagi: wyrok
Sygnatura: I Ns 242/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-18
Godzina: 14:10
Sala: IV
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III RNs 168/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-18
Godzina: 14:10
Sala: VII
Sygnatura: VII Ko 223/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-18
Godzina: 14:15
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: I C 649/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-18
Godzina: 14:20
Sala: IV
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: I C 219/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-18
Godzina: 14:25
Sala: IV
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III RC 26/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-18
Godzina: 14:30
Sala: VII
Sygnatura: VII K 111/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-18
Godzina: 14:30
Sala: I
Sygnatura: I Ns 872/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-19
Godzina: 09:00
Sala: IV
Sygnatura: II W 116/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-06-19
Godzina: 09:00
Sala: I
Sygnatura: VII K 9/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-19
Godzina: 09:00
Sala: III
Sygnatura: VII Ko 400/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-19
Godzina: 09:30
Sala: III
Sygnatura: VII Ko 401/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-19
Godzina: 09:40
Sala: III
Sygnatura: VII Ko 402/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-19
Godzina: 09:50
Sala: III
Sygnatura: I Ns 539/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-19
Godzina: 10:00
Sala: IV
Sygnatura: II W 106/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-06-19
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: I C 1226/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-19
Godzina: 10:30
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 321/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-19
Godzina: 11:45
Sala: IV
Sygnatura: VII K 26/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-19
Godzina: 12:00
Sala: III
Sygnatura: I Ns 258/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-19
Godzina: 12:30
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 415/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-19
Godzina: 13:00
Sala: IV
Sygnatura: I C 283/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-19
Godzina: 13:15
Sala: IV
Sygnatura: I C 308/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-19
Godzina: 13:30
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 306/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-19
Godzina: 13:45
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 310/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-19
Godzina: 14:00
Sala: IV
Sygnatura: VIII K 94/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2019-06-21
Godzina: 12:00
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I C 2253/17
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-24
Godzina: 09:00
Sala: VI
Sygnatura: I Ns 317/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-06-24
Godzina: 09:00
Sala: III
Sygnatura: II K 143/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-06-24
Godzina: 09:00
Sala: II
Sygnatura: III Nkd 71/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-24
Godzina: 09:00
Sala: V
Sygnatura: I C 814/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-06-24
Godzina: 09:10
Sala: III
Sygnatura: I Ns 1058/17
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-06-24
Godzina: 09:30
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: II K 145/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-06-24
Godzina: 09:30
Sala: I
Sygnatura: III Nsm 373/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-24
Godzina: 09:30
Sala: V
Sygnatura: I C 567/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-24
Godzina: 10:00
Sala: VI
Sygnatura: I Cps 30/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-06-24
Godzina: 10:00
Sala: III
Sygnatura: II K 155/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-06-24
Godzina: 10:00
Sala: II
Sygnatura: VIII K 81/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Dariusz Śnieżko
Data: 2019-06-24
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: III Nkd 80/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-24
Godzina: 10:20
Sala: V
Sygnatura: I Ns 246/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-06-24
Godzina: 10:30
Sala: III
Sygnatura: II K 128/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-06-24
Godzina: 10:30
Sala: I
Sygnatura: I C 928/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-24
Godzina: 10:35
Sala: VI
Sygnatura: III Nsm 144/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-24
Godzina: 10:40
Sala: V
Sygnatura: III RC 130/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-24
Godzina: 11:20
Sala: V
Sygnatura: I C 841/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-24
Godzina: 11:40
Sala: VI
Sygnatura: III RC 149/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-24
Godzina: 11:50
Sala: V
Sygnatura: II K 339/18
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-06-24
Godzina: 12:00
Sala: II
Sygnatura: I Ns 4/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-24
Godzina: 12:10
Sala: VI
Sygnatura: I C 143/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-24
Godzina: 12:20
Sala: VI
Sygnatura: III RNs 128/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-24
Godzina: 12:20
Sala: V
Sygnatura: III RNs 170/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-24
Godzina: 12:50
Sala: V
Sygnatura: VII Ko 333/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-24
Godzina: 13:00
Sala: III
Sygnatura: VIII K 79/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Dariusz Śnieżko
Data: 2019-06-24
Godzina: 13:00
Sala: I
Sygnatura: I Ns 960/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-24
Godzina: 13:05
Sala: VI
Sygnatura: III Nsm 165/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-24
Godzina: 13:20
Sala: V
Sygnatura: II K 64/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-06-24
Godzina: 13:30
Sala: I
Sygnatura: VII K 42/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-24
Godzina: 13:30
Sala: III
Sygnatura: I C 956/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-24
Godzina: 13:35
Sala: VI
Sygnatura: I Co 571/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-24
Godzina: 14:00
Sala: VI
Sygnatura: I C 228/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-25
Godzina: 09:00
Sala: IV
Sygnatura: III Nsm 106/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-25
Godzina: 09:00
Sala: VII
Sygnatura: III RC 57/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-25
Godzina: 09:00
Sala: V
Sygnatura: III RC 43/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-25
Godzina: 09:30
Sala: V
Sygnatura: VII Ko 315/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-25
Godzina: 09:30
Sala: I
Sygnatura: III Nkd 14/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-25
Godzina: 09:40
Sala: VII
Sygnatura: VII Ko 314/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-25
Godzina: 09:45
Sala: I
Sygnatura: II W 130/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-06-25
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: III Nsm 85/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-25
Godzina: 10:00
Sala: V
Sygnatura: VII K 62/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-25
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: I Ns 107/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-25
Godzina: 10:40
Sala: IV
Sygnatura: III Nsm 64/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-25
Godzina: 10:40
Sala: V
Sygnatura: III Nsm 148/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-25
Godzina: 11:00
Sala: VII
Sygnatura: III RC 141/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-25
Godzina: 11:10
Sala: V
Sygnatura: III RNs 161/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-25
Godzina: 11:30
Sala: VII
Sygnatura: III RC 134/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-25
Godzina: 11:50
Sala: V
Sygnatura: I Co 29/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-25
Godzina: 12:00
Sala: IV
Sygnatura: III Nkd 44/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-25
Godzina: 12:00
Sala: VII
Sygnatura: VII Ko 196/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-25
Godzina: 12:00
Sala: I
Sygnatura: III RCps 27/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-25
Godzina: 12:20
Sala: V
Sygnatura: I Ns 233/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-25
Godzina: 12:30
Sala: IV
Sygnatura: VII K 358/18
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-25
Godzina: 12:30
Sala: I
Sygnatura: III Nkd 70/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-25
Godzina: 12:40
Sala: VII
Sygnatura: III RNs 176/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-25
Godzina: 12:50
Sala: V
Sygnatura: I C 745/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-25
Godzina: 13:00
Sala: IV
Sygnatura: I C 736/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-25
Godzina: 13:10
Sala: IV
Sygnatura: III RNs 183/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-25
Godzina: 13:10
Sala: V
Sygnatura: I C 740/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-25
Godzina: 13:20
Sala: IV
Sygnatura: III Nkd 72/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-25
Godzina: 13:20
Sala: VII
Sygnatura: I C 746/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-25
Godzina: 13:30
Sala: IV
Sygnatura: I C 747/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-25
Godzina: 13:30
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 250/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-25
Godzina: 13:50
Sala: IV
Sygnatura: III Nsm 149/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-25
Godzina: 13:50
Sala: VII
Sygnatura: I C 241/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-25
Godzina: 14:00
Sala: 
Sygnatura: II K 46/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-06-25
Godzina: 14:00
Sala: I
Sygnatura: III Nsm 143/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-25
Godzina: 14:10
Sala: VII
Sygnatura: VII K 135/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-25
Godzina: 15:00
Sala: I
Sygnatura: VII Ko 202/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-25
Godzina: 15:10
Sala: I
Sygnatura: I Cps 31/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-26
Godzina: 09:00
Sala: III
Sygnatura: I Ns 119/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-26
Godzina: 09:00
Sala: IV
Sygnatura: II Kp 89/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-06-26
Godzina: 09:10
Sala: I
Sygnatura: II K 169/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-06-26
Godzina: 09:20
Sala: I
Sygnatura: I C 403/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-26
Godzina: 09:35
Sala: III
Sygnatura: I C 390/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-26
Godzina: 09:45
Sala: IV
Sygnatura: I C 454/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-26
Godzina: 10:00
Sala: IV
Sygnatura: I C 967/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-26
Godzina: 10:00
Sala: III
Sygnatura: I Ns 350/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-06-26
Godzina: 10:00
Sala: 
Sygnatura: II K 170/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-06-26
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: VII K 40/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-06-26
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: I Ns 151/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-26
Godzina: 10:30
Sala: III
Sygnatura: I C 708/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-26
Godzina: 10:40
Sala: IV
Sygnatura: I C 301/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-26
Godzina: 11:10
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 429/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-26
Godzina: 11:15
Sala: IV
Sygnatura: I C 681/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-26
Godzina: 11:45
Sala: IV
Sygnatura: VII K 259/18
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-06-26
Godzina: 12:00
Sala: I
Sygnatura: VIII K 90/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2019-06-26
Godzina: 12:00
Sala: I
Sygnatura: I C 398/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-26
Godzina: 12:15
Sala: IV
Sygnatura: VII K 197/18
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-06-26
Godzina: 12:15
Sala: I
Sygnatura: I C 455/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-26
Godzina: 12:30
Sala: IV
Sygnatura: VIII K 44/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2019-06-26
Godzina: 12:30
Sala: I
Sygnatura: I C 484/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-26
Godzina: 12:45
Sala: IV
Sygnatura: I C 486/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-26
Godzina: 13:00
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 400/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-26
Godzina: 13:00
Sala: III
Sygnatura: I C 489/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-26
Godzina: 13:15
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 399/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-26
Godzina: 13:20
Sala: III
Sygnatura: I C 493/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-26
Godzina: 13:30
Sala: IV
Sygnatura: I C 496/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-26
Godzina: 13:45
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 398/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-26
Godzina: 13:50
Sala: III
Sygnatura: I Ns 386/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-06-26
Godzina: 14:10
Sala: III
Sygnatura: I C 2032/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 08:45
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 295/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-27
Godzina: 09:00
Sala: VI
Sygnatura: I Ns 381/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 09:00
Sala: IV
Sygnatura: III Nkd 73/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-06-27
Godzina: 09:00
Sala: 
Sygnatura: VII K 237/18
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-06-27
Godzina: 09:00
Sala: III
Uwagi: zmiana terminu
Sygnatura: II K 39/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-06-27
Godzina: 09:30
Sala: I
Sygnatura: III RC 102/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-27
Godzina: 09:40
Sala: VII
Sygnatura: VII Ko 287/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 09:45
Sala: I
Sygnatura: VII W 775/18
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: III Nkd 8/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-27
Godzina: 10:20
Sala: VII
Sygnatura: VII K 117/18
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 10:20
Sala: I
Sygnatura: I C 61/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-27
Godzina: 10:30
Sala: VI
Sygnatura: VII K 126/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 10:45
Sala: I
Sygnatura: I Ns 878/17
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 11:00
Sala: IV
Sygnatura: II K 122/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-06-27
Godzina: 11:00
Sala: I
Sygnatura: III Nkd 9/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-27
Godzina: 11:00
Sala: VII
Sygnatura: VII K 128/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 11:00
Sala: I
Sygnatura: VII K 129/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 11:15
Sala: I
Sygnatura: I Ns 242/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-27
Godzina: 11:20
Sala: VI
Sygnatura: I Ns 875/17
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 11:30
Sala: IV
Sygnatura: VII K 120/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 11:30
Sala: I
Sygnatura: I C 66/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-27
Godzina: 11:40
Sala: VI
Sygnatura: III Nsm 167/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-27
Godzina: 11:40
Sala: VII
Sygnatura: VII W 126/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 11:45
Sala: I
Sygnatura: I C 1771/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 12:00
Sala: IV
Sygnatura: VII K 119/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 12:00
Sala: I
Sygnatura: VII K 138/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 12:15
Sala: I
Sygnatura: I C 974/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-27
Godzina: 12:20
Sala: VI
Sygnatura: I C 1492/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 12:30
Sala: IV
Sygnatura: I C 480/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-27
Godzina: 12:50
Sala: VI
Sygnatura: III RNs 43/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-27
Godzina: 12:50
Sala: VII
Sygnatura: I Co 16/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 13:00
Sala: IV
Sygnatura: III Nkd 76/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-27
Godzina: 13:00
Sala: VII
Sygnatura: III RNs 174/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-27
Godzina: 13:00
Sala: VII
Sygnatura: VII Ko 419/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 13:00
Sala: I
Sygnatura: I Cps 28/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-27
Godzina: 13:10
Sala: VI
Sygnatura: I C 638/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 13:30
Sala: IV
Sygnatura: I C 758/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-27
Godzina: 13:30
Sala: VI
Sygnatura: II K 62/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-06-27
Godzina: 13:30
Sala: I
Sygnatura: III Nkd 78/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-27
Godzina: 13:30
Sala: VII
Sygnatura: VII K 11/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 13:30
Sala: I
Sygnatura: II K 136/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-06-27
Godzina: 13:45
Sala: I
Sygnatura: I C 614/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-27
Godzina: 13:50
Sala: VI
Sygnatura: II K 69/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-06-27
Godzina: 14:00
Sala: I
Sygnatura: III Nsm 403/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-27
Godzina: 14:00
Sala: VII
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: VII Ko 450/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 14:00
Sala: I
Sygnatura: I C 78/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-06-27
Godzina: 14:20
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 30/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-06-28
Godzina: 09:00
Sala: VI
Sygnatura: I Ns 324/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-28
Godzina: 09:00
Sala: IV
Sygnatura: II W 99/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-06-28
Godzina: 09:00
Sala: I
Sygnatura: III Nw 24/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 09:00
Sala: VII
Sygnatura: III Opm 17/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 09:15
Sala: VII
Sygnatura: III Opm 8/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 09:30
Sala: VII
Sygnatura: I Ns 73/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-28
Godzina: 09:45
Sala: IV
Sygnatura: III Alk 29/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 09:45
Sala: VII
Sygnatura: II K 154/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-06-28
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: III Alk 98/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 10:00
Sala: VII
Sygnatura: VII K 146/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-28
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: VII K 8/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-06-28
Godzina: 10:00
Sala: III
Sygnatura: VII Ko 479/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-06-28
Godzina: 10:00
Sala: III
Sygnatura: III Opm 54/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 10:15
Sala: VII
Sygnatura: I Ns 326/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-28
Godzina: 10:30
Sala: IV
Sygnatura: III Opm 20/12
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 10:30
Sala: VII
Sygnatura: III Nsm 89/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 11:00
Sala: VII
Sygnatura: VII K 105/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-28
Godzina: 11:00
Sala: I
Sygnatura: I Ns 330/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-28
Godzina: 11:15
Sala: IV
Sygnatura: I C 501/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-28
Godzina: 11:30
Sala: IV
Sygnatura: VIII K 55/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2019-06-28
Godzina: 11:40
Sala: I
Sygnatura: I C 505/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-28
Godzina: 11:45
Sala: IV
Sygnatura: III Opm 37/17
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 11:55
Sala: VII
Sygnatura: I C 508/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-28
Godzina: 12:00
Sala: IV
Sygnatura: III Opm 25/01
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 12:00
Sala: VII
Sygnatura: III Opm 40/13
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 12:00
Sala: VII
Sygnatura: VIII K 94/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2019-06-28
Godzina: 12:00
Sala: I
Sygnatura: III Nw 48/12
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 12:05
Sala: VII
Sygnatura: III Nw 27/17
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 12:10
Sala: VII
Sygnatura: I C 525/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-28
Godzina: 12:15
Sala: IV
Sygnatura: III Op 24/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 12:15
Sala: VII
Sygnatura: I C 524/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-28
Godzina: 12:30
Sala: IV
Sygnatura: I C 531/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-28
Godzina: 12:45
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 104/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-28
Godzina: 13:00
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 301/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-06-28
Godzina: 13:00
Sala: IV
Sygnatura: III Nsm 56/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 13:00
Sala: VII
Sygnatura: III Nw 6/15
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 13:20
Sala: VII
Sygnatura: III Opm 40/08
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-06-28
Godzina: 13:20
Sala: VII
Sygnatura: VIII W 150/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2019-06-28
Godzina: 13:40
Sala: I
Sygnatura: VII K 28/18
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-06-28
Godzina: 14:00
Sala: I
Sygnatura: I Ns 969/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-07-01
Godzina: 09:00
Sala: VI
Sygnatura: II K 156/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-07-01
Godzina: 09:00
Sala: I
Sygnatura: III Opm 39/03
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-07-01
Godzina: 09:00
Sala: V
Sygnatura: III Opm 5/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-07-01
Godzina: 09:00
Sala: V
Sygnatura: III Opm 42/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-07-01
Godzina: 09:10
Sala: V
Sygnatura: VII Ko 404/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-07-01
Godzina: 09:10
Sala: III
Sygnatura: III Opm 49/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-07-01
Godzina: 09:20
Sala: V
Sygnatura: I Ns 392/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-07-01
Godzina: 09:30
Sala: VI
Sygnatura: II K 119/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-07-01
Godzina: 09:30
Sala: II
Sygnatura: VII Ko 441/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-07-01
Godzina: 09:30
Sala: III
Sygnatura: I C 1974/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-07-01
Godzina: 09:35
Sala: VI
Sygnatura: III Alk 20/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-07-01
Godzina: 09:35
Sala: V
Sygnatura: III Alk 95/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-07-01
Godzina: 09:40
Sala: V
Sygnatura: III Alk 40/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-07-01
Godzina: 09:50
Sala: V
Sygnatura: III Op 7/13
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-07-01
Godzina: 10:00
Sala: V
Sygnatura: VIII W 134/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Dariusz Śnieżko
Data: 2019-07-01
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: III Opm 42/17
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-07-01
Godzina: 10:10
Sala: V
Sygnatura: I Co 669/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-07-01
Godzina: 10:35
Sala: VI
Sygnatura: II K 163/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-07-01
Godzina: 11:00
Sala: I
Sygnatura: I Ns 393/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-07-01
Godzina: 11:05
Sala: VI
Sygnatura: II K 172/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-07-01
Godzina: 12:00
Sala: II
Sygnatura: I Co 570/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-07-01
Godzina: 12:35
Sala: VI
Sygnatura: II K 171/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-07-01
Godzina: 12:45
Sala: II
Sygnatura: II K 139/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-07-01
Godzina: 13:00
Sala: I
Sygnatura: VIII W 65/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Dariusz Śnieżko
Data: 2019-07-01
Godzina: 13:00
Sala: I
Sygnatura: I C 982/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-07-01
Godzina: 13:10
Sala: VI
Sygnatura: I C 978/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-07-01
Godzina: 13:35
Sala: VI
Sygnatura: II K 14/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-07-01
Godzina: 13:40
Sala: I

Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).