Wokanda


Warunki wyboru:   
Wydział:
Data rozprawy:
Sygnatura akt:
Aktualizacja wokandy 2 kwietnia 2020 11:20 Liczba znalezionych pozycji: 227

Sygnatura: I C 1469/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:00
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 446/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:00
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 695/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 892/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III RC 17/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:00
Sala: V
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: III RNs 47/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:00
Sala: V
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: VII W 300/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: VIII K 18/20
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:00
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: VII Ko 237/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:15
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III RNs 50/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:30
Sala: V
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: VII K 168/18
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:30
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: I C 1666/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:40
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 133/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:40
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III Nsm 435/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:40
Sala: V
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: I C 534/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-02
Godzina: 09:50
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 1828/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-02
Godzina: 10:00
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III RNs 54/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2020-04-02
Godzina: 10:00
Sala: V
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: I C 1674/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2020-04-02
Godzina: 10:10
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 1935/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-02
Godzina: 10:10
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III Nkd 30/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2020-04-02
Godzina: 10:20
Sala: V
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: III Nsm 323/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2020-04-02
Godzina: 10:30
Sala: V
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: III RNs 55/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2020-04-02
Godzina: 10:40
Sala: V
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: I C 1451/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-02
Godzina: 10:50
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 12/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-02
Godzina: 11:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VIII K 29/20
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2020-04-02
Godzina: 11:00
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: VIII W 476/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Dariusz Śnieżko
Data: 2020-04-02
Godzina: 11:00
Sala: II
Uwagi: zmiana terminu
Sygnatura: I C 1480/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2020-04-02
Godzina: 11:10
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III Nkd 35/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2020-04-02
Godzina: 11:20
Sala: V
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: I C 293/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2020-04-02
Godzina: 11:30
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 3/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-02
Godzina: 11:30
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III RNs 1/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2020-04-02
Godzina: 12:00
Sala: V
Uwagi: odbędzie się
Sygnatura: III RNs 413/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2020-04-02
Godzina: 12:00
Sala: V
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: VIII K 31/20
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2020-04-02
Godzina: 12:00
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I C 133/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-02
Godzina: 12:10
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III RC 351/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2020-04-02
Godzina: 12:30
Sala: V
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: VIII K 313/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2020-04-02
Godzina: 12:40
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: VII Ko 140/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2020-04-02
Godzina: 13:00
Sala: I
Uwagi: odbędzie się
Sygnatura: I Ns 333/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-02
Godzina: 13:15
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 38/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-02
Godzina: 13:15
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III RNs 57/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2020-04-02
Godzina: 13:15
Sala: V
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: I C 17/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-02
Godzina: 13:30
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VIII W 9/20
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2020-04-02
Godzina: 13:30
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I Ns 420/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-02
Godzina: 13:45
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III RNs 59/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2020-04-02
Godzina: 13:45
Sala: V
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: I C 193/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2020-04-02
Godzina: 14:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 46/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-02
Godzina: 14:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 415/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-02
Godzina: 14:10
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VIII W 28/20
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2020-04-02
Godzina: 14:10
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I Ns 772/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-02
Godzina: 14:30
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 917/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-03
Godzina: 09:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: II K 72/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-03
Godzina: 09:30
Sala: 
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: III RC 367/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2020-04-03
Godzina: 10:00
Sala: III
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: VII Ko 167/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2020-04-03
Godzina: 10:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: VII Ko 166/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2020-04-03
Godzina: 10:30
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: I C 869/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-03
Godzina: 11:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII K 319/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2020-04-03
Godzina: 11:00
Sala: I
Uwagi: termin odwołany zarządzeniem Nr A 022-13/20
Sygnatura: VII W 83/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2020-04-03
Godzina: 11:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: II K 127/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-03
Godzina: 11:30
Sala: 
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I Ns 629/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-03
Godzina: 12:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VIII W 50/20
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2020-04-03
Godzina: 12:00
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I C 174/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-03
Godzina: 12:20
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII K 371/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2020-04-03
Godzina: 12:30
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: I Ns 898/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-03
Godzina: 12:45
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 156/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-03
Godzina: 13:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VIII W 18/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2020-04-03
Godzina: 13:10
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I C 195/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-03
Godzina: 13:15
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 216/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-03
Godzina: 13:30
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 1772/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-03
Godzina: 13:45
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 163/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-06
Godzina: 08:40
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 185/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2020-04-06
Godzina: 09:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 4/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-06
Godzina: 09:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII K 36/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2020-04-06
Godzina: 09:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: I C 340/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2020-04-06
Godzina: 10:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 60/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2020-04-06
Godzina: 10:20
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 197/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-06
Godzina: 10:30
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 179/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-06
Godzina: 10:55
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 466/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2020-04-06
Godzina: 11:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII K 69/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2020-04-06
Godzina: 11:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: I Ns 756/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2020-04-06
Godzina: 11:30
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 90/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-06
Godzina: 11:30
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 190/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-06
Godzina: 11:45
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 696/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2020-04-06
Godzina: 12:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 65/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-06
Godzina: 12:20
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 130/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-06
Godzina: 13:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 141/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-06
Godzina: 13:15
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Cps 14/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-06
Godzina: 13:30
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII Ko 180/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2020-04-06
Godzina: 14:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: I C 199/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-06
Godzina: 14:05
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Co 62/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-06
Godzina: 14:20
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 1552/13
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-07
Godzina: 09:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 836/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-07
Godzina: 09:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III Nkd 142/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2020-04-07
Godzina: 09:00
Sala: VII
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: I Ns 117/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-07
Godzina: 09:10
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: II Kop 2/20
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-07
Godzina: 09:20
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: II Ko 182/20
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-07
Godzina: 09:30
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: VII Kp 244/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2020-04-07
Godzina: 09:30
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: III RC 10/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2020-04-07
Godzina: 09:40
Sala: VII
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: III Nsm 93/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2020-04-07
Godzina: 10:00
Sala: V
Uwagi: przesunięto termin rozprawy
Sygnatura: VII K 344/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2020-04-07
Godzina: 10:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: III Nsm 89/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2020-04-07
Godzina: 10:20
Sala: VII
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: I Ns 573/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-07
Godzina: 11:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 758/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-07
Godzina: 11:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 1493/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-07
Godzina: 11:30
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III RNs 58/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2020-04-07
Godzina: 11:40
Sala: VII
Uwagi: odbędzie się
Sygnatura: I C 1729/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-07
Godzina: 11:55
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 396/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-07
Godzina: 12:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III RNs 43/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2020-04-07
Godzina: 12:00
Sala: VII
Uwagi: odbędzie się
Sygnatura: I Cps 8/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-07
Godzina: 12:15
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 126/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-07
Godzina: 12:20
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 866/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-07
Godzina: 12:40
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Co 35/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-07
Godzina: 12:45
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 56/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-07
Godzina: 12:50
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII K 91/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2020-04-07
Godzina: 13:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: I Ns 70/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-07
Godzina: 13:05
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 142/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-07
Godzina: 13:20
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III RNs 70/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2020-04-07
Godzina: 13:30
Sala: VII
Uwagi: odbędzie się
Sygnatura: I Ns 33/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-07
Godzina: 13:45
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 16/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-07
Godzina: 14:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 9/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-08
Godzina: 08:45
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII Ko 191/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2020-04-08
Godzina: 08:50
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: I C 1154/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-08
Godzina: 09:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 241/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-08
Godzina: 09:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 31/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-08
Godzina: 09:40
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 1735/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-08
Godzina: 10:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 150/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-08
Godzina: 10:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII K 214/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2020-04-08
Godzina: 10:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: VII K 49/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2020-04-08
Godzina: 10:00
Sala: I
Uwagi: odbędzie się
Sygnatura: I C 74/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-08
Godzina: 10:45
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 190/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-08
Godzina: 11:35
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 166/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-08
Godzina: 11:45
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 152/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-08
Godzina: 12:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VIII K 37/20
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2020-04-08
Godzina: 12:00
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I Ns 97/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-08
Godzina: 12:25
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 192/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-08
Godzina: 12:50
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 198/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-08
Godzina: 13:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VIII K 349/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2020-04-08
Godzina: 13:00
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I C 286/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-08
Godzina: 13:10
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 205/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-08
Godzina: 13:15
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 1774/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-08
Godzina: 13:30
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VIII W 475/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2020-04-08
Godzina: 13:40
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I Ns 76/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-08
Godzina: 14:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VIII W 477/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2020-04-08
Godzina: 14:10
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I Ns 158/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-08
Godzina: 14:20
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 728/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-09
Godzina: 09:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 531/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-09
Godzina: 09:00
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII Ko 181/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2020-04-09
Godzina: 09:30
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: I Ns 791/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-09
Godzina: 09:40
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 104/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-09
Godzina: 10:00
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII K 305/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2020-04-09
Godzina: 10:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: I C 611/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-09
Godzina: 11:00
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 211/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-09
Godzina: 11:30
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 501/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-09
Godzina: 11:45
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 75/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-09
Godzina: 12:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII K 300/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2020-04-09
Godzina: 12:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: I Ns 61/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-09
Godzina: 12:40
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 639/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-09
Godzina: 12:40
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 1535/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-09
Godzina: 12:45
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 72/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-09
Godzina: 13:35
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 742/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-09
Godzina: 13:45
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 75/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-09
Godzina: 13:45
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 1768/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-09
Godzina: 14:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 643/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-09
Godzina: 14:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII K 237/18
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2020-04-10
Godzina: 09:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: II W 19/20
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-10
Godzina: 09:30
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I Cps 11/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-10
Godzina: 10:00
Sala: 
Uwagi: termin odwołany zarządzeniem Nr A 022-13/20
Sygnatura: II K 384/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-10
Godzina: 11:30
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I C 57/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-14
Godzina: 09:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 504/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-14
Godzina: 09:00
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: II Ko 166/20
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-14
Godzina: 09:20
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I C 305/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2020-04-14
Godzina: 09:30
Sala: II
Uwagi: odwołano
Sygnatura: II K 11/20
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-14
Godzina: 09:30
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I Ns 135/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2020-04-14
Godzina: 09:40
Sala: II
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 710/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-14
Godzina: 09:40
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 94/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-14
Godzina: 10:00
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII K 367/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2020-04-14
Godzina: 10:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: I Ns 630/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-14
Godzina: 10:20
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 1737/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2020-04-14
Godzina: 10:30
Sala: II
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 1214/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-14
Godzina: 10:40
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 116/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-14
Godzina: 11:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 716/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2020-04-14
Godzina: 11:00
Sala: II
Uwagi: odwołano
Sygnatura: II Ko 186/20
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-14
Godzina: 11:00
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I Ns 334/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-14
Godzina: 11:10
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Cps 11/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-14
Godzina: 11:25
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: II Ko 147/20
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-14
Godzina: 11:30
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I Ns 154/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2020-04-14
Godzina: 12:00
Sala: II
Uwagi: odwołano
Sygnatura: II K 10/20
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-14
Godzina: 12:00
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I Ns 118/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-14
Godzina: 12:10
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 109/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-14
Godzina: 12:30
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 160/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2020-04-14
Godzina: 12:30
Sala: II
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 785/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-14
Godzina: 12:50
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 108/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-14
Godzina: 13:00
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 162/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2020-04-14
Godzina: 13:00
Sala: II
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII K 16/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2020-04-14
Godzina: 13:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: I Ns 102/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2020-04-14
Godzina: 13:20
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 113/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2020-04-14
Godzina: 13:30
Sala: II
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 611/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-14
Godzina: 13:30
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: II Ko 103/20
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-14
Godzina: 13:30
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: II Ko 148/20
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-14
Godzina: 13:40
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I Co 7/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-14
Godzina: 13:45
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: II Ko 934/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-14
Godzina: 13:50
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I Ns 1/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2020-04-14
Godzina: 14:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: II Ko 7/20
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-14
Godzina: 14:00
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: II Ko 9/20
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-14
Godzina: 14:10
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: II K 323/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2020-04-14
Godzina: 14:20
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: I Ns 165/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-15
Godzina: 08:45
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII Ko 206/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2020-04-15
Godzina: 08:50
Sala: III
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: I C 2039/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-15
Godzina: 09:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 855/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-15
Godzina: 09:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III RC 6/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2020-04-15
Godzina: 09:00
Sala: VII
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: VII W 293/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2020-04-15
Godzina: 09:00
Sala: I
Uwagi: zdjęto z wokandy
Sygnatura: III RNs 62/20
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2020-04-15
Godzina: 09:40
Sala: VII
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: I C 318/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-15
Godzina: 10:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 371/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-15
Godzina: 11:15
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 232/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-15
Godzina: 11:35
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 225/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-15
Godzina: 11:55
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 899/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-15
Godzina: 12:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 230/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-15
Godzina: 12:15
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 151/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-15
Godzina: 12:15
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 168/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-15
Godzina: 12:45
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 43/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-15
Godzina: 13:00
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 80/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-15
Godzina: 13:15
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Cps 17/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-15
Godzina: 13:20
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 1107/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2020-04-15
Godzina: 13:30
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 105/20
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-15
Godzina: 13:55
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII Ko 212/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2020-04-15
Godzina: 14:00
Sala: I
Uwagi: odbędzie się
Sygnatura: I Ns 24/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2020-04-15
Godzina: 14:10
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII Ko 213/20
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2020-04-15
Godzina: 14:10
Sala: I
Uwagi: odbędzie się

Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).