Wokanda


Warunki wyboru:   
Wydział:
Data rozprawy:
Sygnatura akt:
Aktualizacja wokandy 22 października 2019 15:55 Liczba znalezionych pozycji: 405

Sygnatura: I C 1160/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-22
Godzina: 09:00
Sala: III
Uwagi: odroczono z terminem
Sygnatura: I C 1292/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-22
Godzina: 09:00
Sala: IV
Uwagi: odroczono na publikację
Sygnatura: II Ko 787/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-22
Godzina: 09:00
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III Nsm 194/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-22
Godzina: 09:00
Sala: VII
Uwagi: Odroczono z terminem
Sygnatura: III Nsm 278/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-22
Godzina: 09:00
Sala: V
Uwagi: Odroczono bez terminu
Sygnatura: VII W 217/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-22
Godzina: 09:00
Sala: III
Uwagi: przerwano
Sygnatura: VIII K 258/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2019-10-22
Godzina: 09:00
Sala: I
Uwagi: wyrok
Sygnatura: II W 223/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-22
Godzina: 09:30
Sala: I
Uwagi: przerwano
Sygnatura: VII Kp 75/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-22
Godzina: 09:30
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: I C 1041/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-22
Godzina: 09:40
Sala: III
Uwagi: wyrok
Sygnatura: III Nsm 139/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-22
Godzina: 09:40
Sala: VII
Uwagi: Odroczono z terminem
Sygnatura: VIII K 253/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2019-10-22
Godzina: 09:40
Sala: I
Uwagi: wyrok
Sygnatura: I C 1038/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-22
Godzina: 10:00
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Co 1096/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-22
Godzina: 10:00
Sala: III
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III RC 260/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-22
Godzina: 10:00
Sala: V
Uwagi: Ugoda
Sygnatura: VII K 245/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-22
Godzina: 10:10
Sala: I
Sygnatura: III RC 205/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-22
Godzina: 10:20
Sala: VII
Uwagi: Wyrok
Sygnatura: VIII K 252/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2019-10-22
Godzina: 10:20
Sala: I
Uwagi: wyrok
Sygnatura: I Ns 413/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-22
Godzina: 10:30
Sala: IV
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III RC 261/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-22
Godzina: 10:30
Sala: V
Uwagi: Ugoda
Sygnatura: VII K 191/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-22
Godzina: 10:30
Sala: I
Uwagi: odroczono
Sygnatura: I Ns 531/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-22
Godzina: 10:50
Sala: IV
Uwagi: odroczono bez terminu
Sygnatura: III Nsm 193/17
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-22
Godzina: 11:00
Sala: VII
Uwagi: Odroczono bez terminu
Sygnatura: III RC 262/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-22
Godzina: 11:00
Sala: V
Uwagi: Ugoda
Sygnatura: VIII K 249/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2019-10-22
Godzina: 11:00
Sala: I
Uwagi: wyrok
Sygnatura: I C 1039/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-22
Godzina: 11:30
Sala: III
Uwagi: wyrok zaoczny
Sygnatura: II K 259/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-22
Godzina: 11:30
Sala: I
Uwagi: wyrok łączny
Sygnatura: III RC 264/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-22
Godzina: 11:30
Sala: V
Uwagi: Wyrok zaoczny
Sygnatura: I Ns 572/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-22
Godzina: 11:50
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 1042/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-22
Godzina: 12:00
Sala: III
Uwagi: wyrok zaoczny
Sygnatura: II K 269/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-22
Godzina: 12:00
Sala: I
Uwagi: przerwano
Sygnatura: III Nkd 105/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-22
Godzina: 12:00
Sala: V
Uwagi: Postanowienie o Zastosowaniu Środków Wychowawczych
Sygnatura: VIII W 345/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2019-10-22
Godzina: 12:10
Sala: I
Uwagi: zmiana terminu
Sygnatura: I C 1046/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-22
Godzina: 12:30
Sala: III
Uwagi: wyrok zaoczny
Sygnatura: I Ns 573/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-22
Godzina: 12:30
Sala: IV
Uwagi: odroczono bez terminu
Sygnatura: III RNs 216/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-22
Godzina: 12:30
Sala: V
Uwagi: Postanowienie kończące
Sygnatura: VII K 80/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-22
Godzina: 12:45
Sala: I
Uwagi: odroczono
Sygnatura: I C 1103/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-22
Godzina: 12:50
Sala: IV
Uwagi: wyrok
Sygnatura: I C 1048/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-22
Godzina: 13:00
Sala: III
Uwagi: wyrok zaoczny
Sygnatura: I Ns 472/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-10-22
Godzina: 13:00
Sala: VI
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: II Ko 697/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-22
Godzina: 13:00
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III RNs 265/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-22
Godzina: 13:00
Sala: V
Uwagi: Postanowienie kończące
Sygnatura: VII Kp 195/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-10-22
Godzina: 13:00
Sala: III
Uwagi: odroczono na dzień ...
Sygnatura: I C 1052/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-22
Godzina: 13:20
Sala: III
Uwagi: wyrok zaoczny
Sygnatura: I Ns 325/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-22
Godzina: 13:20
Sala: IV
Uwagi: odroczono bez terminu
Sygnatura: II Ko 698/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-22
Godzina: 13:20
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III RNs 264/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-22
Godzina: 13:30
Sala: VII
Uwagi: Odroczono z terminem
Sygnatura: VII K 139/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-22
Godzina: 13:30
Sala: I
Sygnatura: I C 1054/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-22
Godzina: 13:40
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 396/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-22
Godzina: 13:40
Sala: IV
Uwagi: odroczono z terminem
Sygnatura: II Ko 701/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-22
Godzina: 13:40
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: III RNs 262/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-22
Godzina: 13:50
Sala: VII
Uwagi: Postanowienie kończące
Sygnatura: I C 1055/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-22
Godzina: 14:00
Sala: III
Uwagi: wyrok zaoczny
Sygnatura: II Ko 651/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-22
Godzina: 14:00
Sala: I
Uwagi: postanowienie
Sygnatura: VII K 247/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-22
Godzina: 15:15
Sala: I
Sygnatura: VII K 248/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-22
Godzina: 15:25
Sala: I
Sygnatura: I C 1403/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-23
Godzina: 09:00
Sala: III
Sygnatura: I Ns 299/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-23
Godzina: 09:00
Sala: IV
Sygnatura: II K 155/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-10-23
Godzina: 09:00
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: III RC 271/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-23
Godzina: 09:00
Sala: V
Sygnatura: VII K 339/18
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-10-23
Godzina: 09:00
Sala: I
Sygnatura: III RC 275/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-23
Godzina: 09:40
Sala: V
Sygnatura: II K 286/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-23
Godzina: 09:45
Sala: I
Sygnatura: I Ns 404/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-23
Godzina: 10:00
Sala: III
Sygnatura: VII K 319/18
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-23
Godzina: 10:00
Sala: II
Sygnatura: III RC 269/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-23
Godzina: 10:10
Sala: V
Sygnatura: I Ns 493/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-23
Godzina: 10:30
Sala: IV
Sygnatura: II K 288/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-23
Godzina: 10:30
Sala: I
Sygnatura: I Ns 706/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-23
Godzina: 10:35
Sala: III
Sygnatura: III RC 276/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-23
Godzina: 10:50
Sala: V
Sygnatura: I Ns 705/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-23
Godzina: 11:10
Sala: III
Sygnatura: I Ns 514/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-23
Godzina: 11:15
Sala: IV
Sygnatura: III RC 270/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-23
Godzina: 11:20
Sala: V
Sygnatura: I Ns 707/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-23
Godzina: 11:40
Sala: III
Sygnatura: III RC 272/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-23
Godzina: 11:50
Sala: V
Sygnatura: I Ns 597/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-23
Godzina: 12:00
Sala: IV
Sygnatura: II K 299/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-23
Godzina: 12:00
Sala: I
Sygnatura: I Ns 715/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-23
Godzina: 12:10
Sala: III
Sygnatura: III RC 189/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-23
Godzina: 12:20
Sala: V
Sygnatura: I Ns 500/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-23
Godzina: 12:30
Sala: III
Sygnatura: I Ns 602/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-23
Godzina: 12:30
Sala: IV
Sygnatura: III RC 141/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-23
Godzina: 12:40
Sala: V
Sygnatura: VIII K 96/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2019-10-23
Godzina: 12:40
Sala: I
Sygnatura: I Co 791/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-23
Godzina: 13:00
Sala: IV
Sygnatura: VII K 148/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-10-23
Godzina: 13:00
Sala: I
Sygnatura: I Ns 725/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-23
Godzina: 13:05
Sala: III
Sygnatura: I C 1537/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-23
Godzina: 13:20
Sala: III
Sygnatura: I C 919/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-23
Godzina: 13:30
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: VII Ko 801/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-10-23
Godzina: 13:30
Sala: I
Sygnatura: VIII K 152/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2019-10-23
Godzina: 13:30
Sala: I
Sygnatura: I C 1139/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-23
Godzina: 13:45
Sala: IV
Sygnatura: I C 1146/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-23
Godzina: 14:00
Sala: IV
Sygnatura: I C 159/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-23
Godzina: 14:00
Sala: 
Sygnatura: I C 1157/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-23
Godzina: 14:15
Sala: IV
Sygnatura: I C 1000/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:00
Sala: III
Sygnatura: I C 123/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:00
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 589/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:00
Sala: VI
Sygnatura: II K 128/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:00
Sala: I
Sygnatura: III Nsm 298/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:00
Sala: V
Sygnatura: III RC 110/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:00
Sala: VII
Sygnatura: VII K 278/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:00
Sala: III
Sygnatura: VIII K 131/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:00
Sala: I
Sygnatura: I Ns 319/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:10
Sala: VI
Sygnatura: II K 325/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:10
Sala: I
Sygnatura: VII K 279/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:10
Sala: III
Sygnatura: I Ns 918/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:20
Sala: VI
Sygnatura: II K 321/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:20
Sala: I
Sygnatura: VII K 281/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:20
Sala: III
Sygnatura: II K 297/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:30
Sala: I
Sygnatura: III RNs 339/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:30
Sala: VII
Sygnatura: VII K 272/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:30
Sala: I
Sygnatura: VIII K 205/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:30
Sala: I
Sygnatura: III RC 218/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:40
Sala: VII
Sygnatura: III RC 247/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:40
Sala: V
Sygnatura: VII K 249/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:45
Sala: I
Sygnatura: I Co 649/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:50
Sala: III
Sygnatura: VII Ko 782/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:50
Sala: III
Sygnatura: VII Ko 787/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 09:50
Sala: III
Sygnatura: I Co 962/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:00
Sala: III
Sygnatura: VII Ko 785/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:00
Sala: III
Sygnatura: VII W 218/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: VIII K 137/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: I Co 1233/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:10
Sala: III
Sygnatura: I Ns 578/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:10
Sala: VI
Sygnatura: III Nsm 310/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:10
Sala: V
Sygnatura: VII Kp 196/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:10
Sala: III
Sygnatura: I Co 293/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:20
Sala: 
Sygnatura: I Co 731/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:20
Sala: III
Sygnatura: III RC 238/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:20
Sala: VII
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: III RC 333/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:20
Sala: VII
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: I C 603/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:30
Sala: VI
Sygnatura: I Co 1228/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:30
Sala: III
Sygnatura: III Nsm 317/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:40
Sala: V
Sygnatura: VIII W 41/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:40
Sala: I
Sygnatura: I Co 89/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 10:50
Sala: 
Sygnatura: I C 992/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-24
Godzina: 11:00
Sala: III
Sygnatura: I Ns 548/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-24
Godzina: 11:00
Sala: VI
Sygnatura: III Nsm 316/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 11:00
Sala: V
Sygnatura: III RC 324/18
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-24
Godzina: 11:00
Sala: VII
Sygnatura: I C 1066/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-24
Godzina: 11:20
Sala: III
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Co 423/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 11:20
Sala: 
Sygnatura: II K 227/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-24
Godzina: 11:30
Sala: I
Sygnatura: I Co 292/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 11:45
Sala: 
Sygnatura: I Cps 42/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-24
Godzina: 11:50
Sala: III
Sygnatura: I Ns 1119/17
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-24
Godzina: 11:50
Sala: VI
Sygnatura: I Ns 689/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 12:00
Sala: IV
Sygnatura: III Nsm 318/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 12:00
Sala: V
Sygnatura: VIII K 63/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Jan Kapelka
Data: 2019-10-24
Godzina: 12:00
Sala: I
Sygnatura: I Ns 425/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-24
Godzina: 12:15
Sala: III
Sygnatura: I C 1359/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-24
Godzina: 12:30
Sala: VI
Sygnatura: I C 940/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-24
Godzina: 12:40
Sala: III
Sygnatura: I C 478/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-24
Godzina: 12:50
Sala: VI
Sygnatura: I Ns 436/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 12:50
Sala: IV
Sygnatura: I C 921/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-24
Godzina: 13:00
Sala: III
Sygnatura: II K 309/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-24
Godzina: 13:00
Sala: I
Sygnatura: III Nsm 252/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 13:00
Sala: V
Sygnatura: I Ns 595/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 13:20
Sala: IV
Sygnatura: I C 1033/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-24
Godzina: 13:30
Sala: III
Sygnatura: III Nsm 243/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-24
Godzina: 13:30
Sala: VII
Sygnatura: III RC 196/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-24
Godzina: 13:30
Sala: VII
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: III RNs 330/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-24
Godzina: 13:30
Sala: V
Sygnatura: I Ns 604/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 13:40
Sala: IV
Sygnatura: I C 1036/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-24
Godzina: 14:00
Sala: III
Sygnatura: I C 1069/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 14:00
Sala: IV
Sygnatura: VII K 94/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 14:00
Sala: I
Sygnatura: I C 1291/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 14:20
Sala: IV
Sygnatura: I C 1269/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 14:40
Sala: IV
Sygnatura: VII W 335/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-24
Godzina: 15:15
Sala: I
Sygnatura: I C 626/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-25
Godzina: 09:00
Sala: IV
Sygnatura: II K 272/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-25
Godzina: 09:30
Sala: I
Sygnatura: II W 278/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-25
Godzina: 10:30
Sala: I
Sygnatura: I Ns 217/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-25
Godzina: 11:00
Sala: IV
Sygnatura: VII Kp 181/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-25
Godzina: 11:00
Sala: I
Sygnatura: II W 203/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-25
Godzina: 11:30
Sala: I
Sygnatura: I Ns 371/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-25
Godzina: 11:45
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 274/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-25
Godzina: 12:30
Sala: IV
Sygnatura: I Co 787/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-25
Godzina: 13:00
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 409/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-25
Godzina: 13:00
Sala: IV
Sygnatura: I C 756/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-25
Godzina: 13:45
Sala: IV
Sygnatura: I C 787/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-25
Godzina: 14:00
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 877/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-25
Godzina: 14:00
Sala: 
Sygnatura: I C 1162/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-25
Godzina: 14:15
Sala: IV
Sygnatura: I C 1323/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-25
Godzina: 14:30
Sala: IV
Sygnatura: I C 1410/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 08:40
Sala: IV
Sygnatura: I Co 378/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 09:00
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 384/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-10-28
Godzina: 09:00
Sala: III
Sygnatura: II K 280/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-10-28
Godzina: 09:00
Sala: I
Sygnatura: III RC 191/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-28
Godzina: 09:00
Sala: VII
Sygnatura: VII K 214/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-10-28
Godzina: 09:00
Sala: I
Sygnatura: II K 327/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-28
Godzina: 09:10
Sala: II
Sygnatura: I Co 380/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 09:15
Sala: IV
Sygnatura: II K 293/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-28
Godzina: 09:20
Sala: II
Sygnatura: I Co 376/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 09:30
Sala: IV
Sygnatura: II K 298/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-28
Godzina: 09:30
Sala: II
Sygnatura: III RC 204/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-28
Godzina: 09:40
Sala: VII
Sygnatura: I Co 737/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 09:45
Sala: IV
Sygnatura: I Co 735/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 10:00
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 719/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-10-28
Godzina: 10:00
Sala: III
Sygnatura: III Nsm 46/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-28
Godzina: 10:00
Sala: V
Sygnatura: VII K 16/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-10-28
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: VIII K 238/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Dariusz Śnieżko
Data: 2019-10-28
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: I Co 733/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 10:15
Sala: IV
Sygnatura: III RC 210/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-28
Godzina: 10:20
Sala: VII
Sygnatura: I Co 730/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 10:30
Sala: IV
Sygnatura: I Co 845/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 10:45
Sala: IV
Sygnatura: I C 1366/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-10-28
Godzina: 11:00
Sala: III
Sygnatura: I C 1429/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 11:00
Sala: IV
Sygnatura: II W 211/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-10-28
Godzina: 11:00
Sala: I
Sygnatura: III RC 217/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-28
Godzina: 11:00
Sala: VII
Sygnatura: I Co 847/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 11:15
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I C 1344/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-10-28
Godzina: 11:30
Sala: III
Sygnatura: II W 238/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-28
Godzina: 11:30
Sala: II
Sygnatura: VII W 210/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-10-28
Godzina: 11:30
Sala: I
Sygnatura: III Nsm 281/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-28
Godzina: 11:40
Sala: VII
Sygnatura: VII K 125/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-28
Godzina: 12:00
Sala: III
Sygnatura: VII K 206/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-28
Godzina: 12:00
Sala: III
Sygnatura: III Nsm 275/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-28
Godzina: 12:20
Sala: VII
Uwagi: odwołano termin
Sygnatura: III RNs 283/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-28
Godzina: 12:20
Sala: VII
Sygnatura: I Ns 694/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-10-28
Godzina: 12:30
Sala: III
Sygnatura: I C 1252/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 13:00
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 684/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-10-28
Godzina: 13:00
Sala: III
Sygnatura: II K 122/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-28
Godzina: 13:00
Sala: II
Sygnatura: III Nsm 97/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-28
Godzina: 13:00
Sala: VII
Sygnatura: VII Kp 195/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-10-28
Godzina: 13:00
Sala: I
Sygnatura: II K 317/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-28
Godzina: 13:30
Sala: II
Uwagi: przesunięto termin
Sygnatura: III Nsm 55/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-28
Godzina: 13:30
Sala: VII
Sygnatura: I C 1186/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 13:35
Sala: IV
Sygnatura: I C 1193/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 14:00
Sala: IV
Sygnatura: III Nsm 176/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-28
Godzina: 14:00
Sala: VII
Sygnatura: I Ns 122/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-28
Godzina: 14:30
Sala: 
Sygnatura: I C 1065/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-29
Godzina: 09:00
Sala: III
Sygnatura: III Nsm 166/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-29
Godzina: 09:00
Sala: VII
Sygnatura: III RC 23/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-29
Godzina: 09:00
Sala: V
Sygnatura: VII Kp 160/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-29
Godzina: 09:00
Sala: III
Sygnatura: VII Kp 167/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-29
Godzina: 09:15
Sala: III
Sygnatura: II K 127/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-29
Godzina: 09:30
Sala: I
Sygnatura: III RC 283/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-29
Godzina: 09:30
Sala: V
Sygnatura: VII K 223/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-29
Godzina: 09:30
Sala: III
Sygnatura: VII Kp 71/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-29
Godzina: 09:30
Sala: I
Sygnatura: III Nsm 283/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-29
Godzina: 09:40
Sala: VII
Sygnatura: I C 1023/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-29
Godzina: 09:45
Sala: III
Sygnatura: VII K 263/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-29
Godzina: 09:45
Sala: I
Sygnatura: III RC 279/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-29
Godzina: 10:00
Sala: V
Sygnatura: VII W 52/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-29
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: I Co 846/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-29
Godzina: 10:10
Sala: 
Sygnatura: III RC 235/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-29
Godzina: 10:20
Sala: VII
Sygnatura: I Co 1231/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-29
Godzina: 10:25
Sala: 
Sygnatura: III RC 248/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-29
Godzina: 10:30
Sala: V
Sygnatura: I Co 377/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-29
Godzina: 10:40
Sala: 
Sygnatura: I Co 738/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-29
Godzina: 10:55
Sala: 
Sygnatura: I C 1031/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-29
Godzina: 11:00
Sala: III
Sygnatura: III RC 186/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-29
Godzina: 11:00
Sala: VII
Sygnatura: III RCo 11/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-29
Godzina: 11:10
Sala: V
Sygnatura: I C 948/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-29
Godzina: 11:25
Sala: III
Sygnatura: II K 319/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-29
Godzina: 11:30
Sala: I
Sygnatura: VII W 115/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-29
Godzina: 11:30
Sala: I
Sygnatura: III Nsm 293/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-29
Godzina: 11:40
Sala: V
Sygnatura: III RC 223/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-29
Godzina: 11:40
Sala: VII
Sygnatura: I C 971/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-29
Godzina: 11:50
Sala: III
Sygnatura: VII K 31/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-29
Godzina: 12:00
Sala: I
Sygnatura: I C 1001/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-29
Godzina: 12:20
Sala: III
Sygnatura: III Nsm 305/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-29
Godzina: 12:20
Sala: VII
Sygnatura: III Nsm 309/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-29
Godzina: 12:20
Sala: V
Sygnatura: II K 278/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-29
Godzina: 12:30
Sala: I
Sygnatura: III Nsm 260/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-29
Godzina: 12:40
Sala: VII
Sygnatura: I C 988/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-29
Godzina: 12:50
Sala: III
Sygnatura: III Nsm 327/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-29
Godzina: 12:50
Sala: V
Sygnatura: II K 323/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-29
Godzina: 13:00
Sala: I
Sygnatura: III Nsm 287/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-29
Godzina: 13:00
Sala: VII
Sygnatura: I C 1015/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-29
Godzina: 13:10
Sala: III
Sygnatura: III RNs 293/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-29
Godzina: 13:20
Sala: VII
Sygnatura: VII K 205/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-29
Godzina: 13:30
Sala: III
Sygnatura: I C 1019/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-29
Godzina: 13:40
Sala: III
Sygnatura: III RNs 291/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Barbara Świętochowska
Data: 2019-10-29
Godzina: 13:45
Sala: VII
Sygnatura: VII K 270/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-29
Godzina: 13:45
Sala: I
Sygnatura: I C 1021/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-29
Godzina: 14:00
Sala: III
Sygnatura: II Ko 728/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marcin Mosiołek
Data: 2019-10-29
Godzina: 14:00
Sala: I
Sygnatura: VII W 128/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-29
Godzina: 14:00
Sala: I
Sygnatura: I C 1293/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-29
Godzina: 14:20
Sala: 
Sygnatura: I C 1548/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-30
Godzina: 08:40
Sala: III
Sygnatura: VII K 308/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 08:50
Sala: III
Sygnatura: I C 1377/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-30
Godzina: 09:00
Sala: III
Sygnatura: I C 869/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-30
Godzina: 09:00
Sala: IV
Sygnatura: III Nsm 255/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 09:00
Sala: V
Sygnatura: III Nsm 358/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 09:00
Sala: V
Sygnatura: III RC 287/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 09:00
Sala: V
Uwagi: przesunięto termin rozprawy
Sygnatura: VII K 284/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 09:00
Sala: III
Sygnatura: VII W 216/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-10-30
Godzina: 09:00
Sala: I
Sygnatura: I C 1455/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-30
Godzina: 09:20
Sala: III
Sygnatura: VII K 289/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 09:45
Sala: III
Sygnatura: III RC 266/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 09:50
Sala: V
Sygnatura: VII Ko 829/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 09:50
Sala: III
Sygnatura: I Cps 53/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-30
Godzina: 10:00
Sala: III
Sygnatura: I Ns 233/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-30
Godzina: 10:00
Sala: IV
Sygnatura: VII K 294/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 10:00
Sala: III
Sygnatura: VII K 297/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 10:10
Sala: III
Sygnatura: III RC 268/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 10:20
Sala: V
Sygnatura: VII K 298/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 10:20
Sala: III
Sygnatura: I C 1413/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-30
Godzina: 10:30
Sala: III
Sygnatura: I C 1861/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-30
Godzina: 10:30
Sala: IV
Sygnatura: VII K 291/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 10:30
Sala: III
Sygnatura: VII K 295/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 10:40
Sala: III
Sygnatura: I Ns 734/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-30
Godzina: 10:50
Sala: III
Sygnatura: III RC 288/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 10:50
Sala: V
Sygnatura: I Ns 738/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-30
Godzina: 11:10
Sala: III
Sygnatura: III RC 257/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 11:20
Sala: V
Sygnatura: I Ns 729/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-30
Godzina: 11:30
Sala: III
Sygnatura: I Ns 359/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-30
Godzina: 11:45
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 720/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-30
Godzina: 11:50
Sala: III
Sygnatura: III RNs 316/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 11:50
Sala: V
Sygnatura: I Ns 439/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-30
Godzina: 12:20
Sala: III
Sygnatura: III RNs 332/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 12:20
Sala: V
Sygnatura: VIII K 201/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2019-10-30
Godzina: 12:20
Sala: I
Sygnatura: I C 1077/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-30
Godzina: 12:30
Sala: IV
Sygnatura: III Nsm 331/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 12:40
Sala: V
Sygnatura: III RNs 351/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Grażyna Skowrońska-Maksimczuk
Data: 2019-10-30
Godzina: 13:00
Sala: V
Sygnatura: VIII K 234/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2019-10-30
Godzina: 13:00
Sala: I
Sygnatura: I Ns 605/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-30
Godzina: 13:15
Sala: IV
Sygnatura: VIII K 143/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Elżbieta Smoktunowicz
Data: 2019-10-30
Godzina: 13:30
Sala: I
Sygnatura: I Ns 607/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-30
Godzina: 13:45
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 990/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-30
Godzina: 14:00
Sala: III
Sygnatura: I Ns 608/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-30
Godzina: 14:15
Sala: IV
Sygnatura: I C 1402/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-30
Godzina: 14:35
Sala: III
Sygnatura: I Co 788/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Marta Burzyńska
Data: 2019-10-30
Godzina: 14:45
Sala: IV
Sygnatura: I C 1445/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Małgorzata Hajduczenia
Data: 2019-10-30
Godzina: 14:55
Sala: III
Sygnatura: III Alk 91/17
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-31
Godzina: 08:55
Sala: V
Sygnatura: I C 1022/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-31
Godzina: 09:00
Sala: VI
Sygnatura: I C 1342/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 09:00
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 265/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-31
Godzina: 09:00
Sala: III
Sygnatura: III Nsm 253/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-31
Godzina: 09:00
Sala: V
Sygnatura: VII K 210/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Joanna Panasiuk
Data: 2019-10-31
Godzina: 09:00
Sala: III
Sygnatura: II K 240/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-31
Godzina: 09:10
Sala: I
Sygnatura: VII Ko 796/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 09:25
Sala: I
Sygnatura: II K 313/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-31
Godzina: 09:30
Sala: I
Sygnatura: VII Kp 72/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 09:30
Sala: I
Sygnatura: I C 1343/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 09:40
Sala: IV
Uwagi: odwołano
Sygnatura: I Ns 367/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-31
Godzina: 09:50
Sala: III
Sygnatura: I Ns 414/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-31
Godzina: 10:00
Sala: VI
Uwagi: odwołano
Sygnatura: III Nsm 257/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-31
Godzina: 10:00
Sala: V
Sygnatura: VII K 81/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: I C 1180/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-31
Godzina: 10:20
Sala: III
Sygnatura: I Ns 278/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-31
Godzina: 10:20
Sala: VI
Sygnatura: III RC 207/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-31
Godzina: 10:20
Sala: V
Sygnatura: II K 238/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-31
Godzina: 10:30
Sala: I
Sygnatura: I C 671/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-31
Godzina: 10:40
Sala: VI
Sygnatura: I Ns 518/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-31
Godzina: 11:00
Sala: III
Sygnatura: I Ns 414/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-31
Godzina: 11:10
Sala: VI
Sygnatura: I Ns 617/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 11:10
Sala: IV
Sygnatura: III RC 226/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-31
Godzina: 11:20
Sala: V
Sygnatura: I C 1354/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 11:30
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 51/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-31
Godzina: 11:30
Sala: III
Sygnatura: II K 315/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-31
Godzina: 11:30
Sala: I
Sygnatura: I C 58/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-31
Godzina: 11:50
Sala: III
Sygnatura: I Ns 596/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-31
Godzina: 11:50
Sala: VI
Sygnatura: III RC 256/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-31
Godzina: 11:50
Sala: V
Sygnatura: I C 1199/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-31
Godzina: 12:10
Sala: III
Sygnatura: I Ns 609/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-31
Godzina: 12:10
Sala: VI
Sygnatura: I C 1728/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 12:20
Sala: IV
Sygnatura: I C 1259/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-31
Godzina: 12:30
Sala: VI
Sygnatura: III Nsm 146/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-31
Godzina: 12:30
Sala: V
Sygnatura: I C 1198/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-31
Godzina: 12:40
Sala: III
Sygnatura: I C 1242/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-31
Godzina: 12:40
Sala: VI
Sygnatura: I Ns 68/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-31
Godzina: 12:50
Sala: VI
Sygnatura: I Co 800/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-31
Godzina: 13:00
Sala: III
Sygnatura: II K 321/18
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-31
Godzina: 13:00
Sala: I
Uwagi: zdjęta z wokandy
Sygnatura: VII K 105/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 13:00
Sala: I
Sygnatura: VII Kp 33/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-10-31
Godzina: 13:00
Sala: III
Sygnatura: III Nsm 357/19
Wydział: III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mirosława Mironiuk
Data: 2019-10-31
Godzina: 13:15
Sala: V
Sygnatura: I C 1303/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 13:20
Sala: IV
Sygnatura: I C 299/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-31
Godzina: 13:20
Sala: III
Sygnatura: I C 1127/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Anatol Ławrynowicz
Data: 2019-10-31
Godzina: 13:30
Sala: VI
Sygnatura: II K 338/18
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-10-31
Godzina: 13:30
Sala: I
Sygnatura: I C 1301/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 13:40
Sala: IV
Sygnatura: I Ns 438/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-31
Godzina: 13:40
Sala: III
Sygnatura: I C 1285/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 14:00
Sala: IV
Sygnatura: I C 997/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Tadeusz Radziwon
Data: 2019-10-31
Godzina: 14:00
Sala: III
Sygnatura: I C 1102/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 14:20
Sala: IV
Sygnatura: I C 1298/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Mariusz Zdrodowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 14:40
Sala: IV
Sygnatura: VII K 271/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 14:45
Sala: I
Sygnatura: VII K 243/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 15:00
Sala: I
Sygnatura: VII K 286/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Adam Rodakowski
Data: 2019-10-31
Godzina: 15:15
Sala: I
Sygnatura: I Ns 616/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-11-04
Godzina: 09:00
Sala: III
Sygnatura: II Kp 130/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-11-04
Godzina: 09:00
Sala: II
Sygnatura: VII K 26/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-11-04
Godzina: 09:00
Sala: I
Uwagi: zmiana terminu
Sygnatura: I Ns 1158/17
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-11-04
Godzina: 09:30
Sala: III
Sygnatura: II K 274/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-11-04
Godzina: 09:30
Sala: II
Sygnatura: II K 318/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-11-04
Godzina: 09:30
Sala: I
Sygnatura: II K 281/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-11-04
Godzina: 09:40
Sala: II
Sygnatura: I C 1480/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-11-04
Godzina: 10:00
Sala: III
Sygnatura: II K 276/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-11-04
Godzina: 10:00
Sala: II
Sygnatura: VIII K 186/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Dariusz Śnieżko
Data: 2019-11-04
Godzina: 10:00
Sala: I
Sygnatura: I C 1538/18
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-11-04
Godzina: 10:30
Sala: III
Sygnatura: I C 1334/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-11-04
Godzina: 11:00
Sala: III
Sygnatura: VII K 100/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-11-04
Godzina: 11:00
Sala: I
Sygnatura: VII K 144/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-11-04
Godzina: 11:30
Sala: I
Sygnatura: VIII K 248/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Dariusz Śnieżko
Data: 2019-11-04
Godzina: 11:30
Sala: I
Sygnatura: II K 139/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Krzysztof Wildowicz
Data: 2019-11-04
Godzina: 12:00
Sala: II
Sygnatura: VII K 152/19
Wydział: Zamiejscowy VII Wydział Karny w Hajnówce
Adres: Warszawska 87‚ Hajnówka
Sędzia: Grzegorz Piotr Front
Data: 2019-11-04
Godzina: 12:00
Sala: I
Sygnatura: VIII W 270/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Dariusz Śnieżko
Data: 2019-11-04
Godzina: 12:10
Sala: I
Sygnatura: II K 241/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-11-04
Godzina: 12:30
Sala: I
Sygnatura: I C 1325/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-11-04
Godzina: 13:00
Sala: III
Sygnatura: VIII K 182/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Dariusz Śnieżko
Data: 2019-11-04
Godzina: 13:00
Sala: I
Sygnatura: II W 127/19
Wydział: II Wydział Karny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Dariusz Wiśniewski
Data: 2019-11-04
Godzina: 13:30
Sala: I
Sygnatura: VIII W 394/19
Wydział: Zamiejscowy VIII Wydział Karny w Siemiatyczach
Adres: Górna 61‚ Siemiatycze
Sędzia: Dariusz Śnieżko
Data: 2019-11-04
Godzina: 13:40
Sala: I
Sygnatura: I C 1340/19
Wydział: I Wydział Cywilny
Adres: 3 Maja 7‚ Bielsk Podlaski
Sędzia: Katarzyna Wencka
Data: 2019-11-04
Godzina: 14:00
Sala: 

Informujemy, że aplikacja 'e-Wokanda' stanowi jedynie skrócony wykaz spraw sądowych i nie jest wokandą w rozumieniu zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 12 grudnia 2003r. w sprawie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych oraz innych działów administracji sądowej (Dz. Urz.Min.Spraw. Nr 5 poz. 22 i z 2004 r. Nr 6, poz. 22).