Mediatorzy stali z listy prowadzonej przez Prezesa Sądu Okręgowego w Białymstoku, którzy zgłosili gotowość współpracy z Sądem Rejonowym w Bielsku Podlaskim, poczynając od miesiąca kwietnia 2022 roku pełnią dyżury w Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim przy ul. 3 Maja 7, pok. nr 6 (parter).

W związku z powyższym strony postępowań sądowych mają możliwość skorzystania z takiej formy rozwiązywania sporów sądowych, a w szczególności udziału w mediacji w siedzibie Sądu Rejonowego w trakcie dyżurów mediatorów, jak też wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, w terminach dyżurów pełnionych przez mediatorów.

Spotkania z mediatorami będą możliwe zarówno w formie osobistego uczestnictwa w siedzibie sądu, jak i udziału zdalnego. Zasady i sposób zdalnego uczestnictwa określi mediator.


Grafik dyżurów mediatorów stałych w Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim ul. 3 maja 7, 17-100 Bielsk Podlaski, pok. 6 ( parter)

Zbigniew Chociej
tel. 609 00 30 90
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adam Piotr Chociej     
tel. 602 877 998        
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

– w każdy piątek w godzinach 9.00-13.00


Informacje na temat mediacji dostępne są na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Białymstoku pod adresem https://bialystok.so.gov.pl/informacje/mediacja.html

Informacje na temat mediacji dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości pod adresem https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/mediacje

Informacje o mediacji i mediatorach udziela Biuro Obsługi Interesanta. Dane kontaktowe do Biura Obsługi Interesanta dostępne są w zakładce Struktura organizacyjna - Biuro Obsługi Interesanta.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. 03 wrzesień 2020 Łukasz Zabrocki
Artykuł został zmieniony. 13 maj 2022 Łukasz Zabrocki Porównanie
Artykuł został zmieniony. 12 wrzesień 2023 Łukasz Zabrocki Porównanie