Mediatorzy stali z listy prowadzonej przez Prezesa Sądu Okręgowego w Białymstoku, którzy zgłosili gotowość współpracy z Sądem Rejonowym w Bielsku Podlaskim, poczynając od miesiąca kwietnia 2022 roku pełnią dyżury w Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim przy ul. 3 Maja 7, pok. nr 6 (parter).

W związku z powyższym strony postępowań sądowych mają możliwość skorzystania z takiej formy rozwiązywania sporów sądowych, a w szczególności udziału w mediacji w siedzibie Sądu Rejonowego w trakcie dyżurów mediatorów, jak też wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, w terminach dyżurów pełnionych przez mediatorów.

Spotkania z mediatorami będą możliwe zarówno w formie osobistego uczestnictwa w siedzibie sądu, jak i udziału zdalnego. Zasady i sposób zdalnego uczestnictwa określi mediator.


Grafik dyżurów mediatorów stałych w Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim ul. 3 maja 7, 17-100 Bielsk Podlaski, pok. 6 ( parter)

Zbigniew Chociej
tel. 609 00 30 90
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adam Piotr Chociej     
tel. 602 877 998        
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

– w każdy piątek w godzinach 9.00-13.00


Informacje na temat mediacji dostępne są na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Białymstoku pod adresem https://bialystok.so.gov.pl/informacje/mediacja.html

Informacje na temat mediacji dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości pod adresem https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/mediacje

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. 03 wrzesień 2020 Łukasz Zabrocki
Artykuł został zmieniony. 13 maj 2022 Łukasz Zabrocki Porównanie